fbpx

Трпезариска маса С-11

18.900,00 ден

Димензии на производот:
Должина: 160 см
Ширина: 90 см
Пуштање: +40 см

Карактеристики на производот:
Боја на ногарки: бела
Боја на плотна: бела

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: бела

Тип: Трпезариска маса

 

Опис

Изработена од медијапанска плоча со ногарки од буков масив.

  • Со вклучен механизам;
  • Ногарка – буков масив;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Плотната е од фарбан медијапан.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top