fbpx
Купи!

Столица Висион

Original price was: 7.100,00 ден.Current price is: 5.500,00 ден.

SKU: G-602-1-1-1 Категорија

Опис

  • Боја: По избор;
  • Ширина: 48cm;
  • Висина: 93cm
  • Длабочина: 45cm;
  • Пакување: картонска кутија (две столици во кутија);
  • Изработка: изработена од буково дрво.

Дополнителни информации

Димензии 54 × 48 × 90 cm
Scroll to Top