fbpx

Клуб маса Стефан

8.000,00 ден

Клуб масата е суштински елемент во опремувањето на дневната соба.

 • Конструкцијата на масата е изработена од буков масив во декор сонома;
 • Плотната е изработена од медијпан во бел сјај;
 • Површина која лесно се чисти;
 • Едноставно склопување.
Категорија

Опис

Спецификации:

 • Материјал: буков масив, медијапанска плотна;
 • Димензии Д/Ш/В: 100x55x44см
 • Пакување: 2 картонски кутии;
 • Боја: сонома – бела сјај;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

  Повеќе информации:

  Монтирање: немонтирано
  Боја: сонома – бела сјај
  Тип: клуб маса

  Пакување

  Број на пакувања: 2
  Вкупна тежина на сите пакувања: 11,17 кг
  Димензии на пакувањето 1: Ш:94cm x В:5,3cm x Д:58cm
  Тежина на пакувањето 1: 10 кг
  Димензии на пакувањето 2: Ш:47,8cm x В:10,3cm x Д:12,8cm
  Тежина на пакувањето 2: 1,17 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top