fbpx

Клуб маса Јокказ

13.900,00 ден

Оваа рустикална масичка за кафе е изработена од медијапан и иверица и има посебни полици и фиоки за секогаш да можете да ги имате при рака.

Стабилната клуб маса му дава на домот рустикален изглед. Темните делови придонесуваат за индустрискиот изглед, а цврстата конструкција ја прави уникатна. Простор за списанија, книги и далечински на полицата.

Нема на залиха

Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори.

  • Материјал: иверица + медијапан;
  • Димензии: 120х120см;
  • Боја: орев/антрацид.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top