fbpx

Клуб маса Фит

6.000,00 ден

Клуб масата е суштински елемент во опремувањето на дневната соба.

 • Површина која лесно се чисти;
 • Едноставно склопување
Категорија

Опис

Сет од три клуб маси со различни димензии.

 • Материјал: Масичка од иверица со дебелина од 25 мм во декор од занаетчиски даб;
 • Димензии Д/Ш/В:
  Голема маса – 45х38х49см;
  Средна маса – 40х36х46см;
  Мала маса – 35х36х44см;
 • Пакување: 1 картонска кутија;
 • Боја: занаетчиски даб;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

  Повеќе информации:
  Монтирање: немонтирано
  Боја: занаетчиски даб
  Тип: клуб маса

  Пакување

  Број на пакувања: 1
  Вкупна тежина на сите пакувања: 28,6 кг
  Димензии на пакувањето 1: Ш:78cm x В:3cm x Д:45cm
  Тежина на пакувањето 1: 28,6 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top