fbpx

Гардеробер Старлет

26.900,00 ден32.900,00 ден

Модерeн, стилски гардеробер во декор White Gloss е совршено решение за младинска соба или спална соба. Неговата функционално дизајнирана внатрешност има многу простор за складирање.

 • Длабоките, широки полици и шината обезбедуваат доволно простор за складирање на облеката;
 • Лизгачките врати се одлично решение, особено во тесните ходници;
 • Опремен со отпорен и отпорен на механички оштетувања ABS раб;
 • Металните, алуминиумски рачки го истакнуваат модерниот дизајн на мебелот;
 • Максималното оптоварување на шипката до 15 кг;
 • Гардероберот е изработена од висококвалитетна иверица.
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Гардеробот од серијата Старлет имаат двостран лизгачки механизам, носат естетско освежување и заштедуваaт простор. Неговиот ентериер се состои од странично поставени врати и бар за гардеробер. Боја: бела сјај.

Димензии:

 •  170:  170.1 x 209.7 x 61.2 см – СО ПОЛИЦИ;
 •  200: 200.1 x 209.7 x 61.2 см;
 •  220: 220.1 x 209.7 x 61.2 см;
 •  270: 270.1 x 209.7 x 61.2 см;

  Цената е без монтажа.

Дополнителни информации

Димензија:

170см, 200см, 220см, 270см

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top