fbpx
Купи!

Душек Dreamer

16.770,00 ден33.450,00 ден

  • Висококвалитетна навлака со антиалергиски својства, направена од плетенина која ги задоволува барањата на Öko- Tex стандардите
  • Навлака на закопчување со патент
  • Двостран душек со густа  мемори пена на едната страна и ХР пена на другата страна
  • Апсорбира притисок и не дозволува пречење на партнерот во текот на спиењето
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Dreamer – Премиум хотелски душек за врвно спиење.

Тешкозапалливо, антиалергиско, плетено платно комбинирано со појачано џебно јадро и високоеластична HR пена со силни странични појачување го прават овој ексклузивен душек достоен за вашиот хотелски амбиент.

Дополнителни информации

Димензија:

190×120, 190×140, 190×160, 190×180, 190×80, 190×90, 200×120, 200×140, 200×160, 200×180, 200×80, 200×90

Scroll to Top