fbpx

Блок кујна Лигхт

45.900,00 ден

– Блок кујна со фиксни димензии;
– Предниот дел е изработен од медијапан во премиум бела боја – сјај;
– Во цената на кујната е вклучена работната плоча со дебелина од 28 мм, како и украсните хромирани рачки;
– Во цената на кујната не е вклучен мијалник, славина, бела техника и декорација;
– Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Што е иверица: Иверицата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Категорија

Опис

Димензии на производот:
Ширина: 200 см
Висина: 195 см
Длабочина: 60 см

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top