fbpx

Трпезариска маса Симпле

9.900,00 ден

Димензии на производот:
Висина: 76 см
Обем: 92 см

Карактеристики на производот:
Боја на нагарки: Сонома
Боја на плотна: Бела

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: Сонома/бел сјај

Тип: Трпезариска маса
Пакување
Број на пакувања: 1
Вкупна тежина на сите пакувања: 16,05 кг
Димензии на пакувањето 1: Ш:95,3см x В:11,2см x Д:95,3см
Тежина на пакувањето 1: 16,05 кг

Опис

Изработена е од буково дрво со плотна од медијапан.

  • Нема механизам;
  • Ногарки буков масив;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Висок сјај

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top