fbpx
Купи!

Трпезариска маса МБХ-9

Original price was: 37.600,00 ден.Current price is: 29.400,00 ден.

Опис

Ново модел на трпезариска маса. Изработена е од фурниран медијапан. Масата се пушта со дополнителни 40см.

  • Димензии: 150(+40) х 95см;
  • Maтеријал: медијапан;
  • Боја: по избор;
Scroll to Top