fbpx

Трпезариска маса МБЦД

24.300,00 ден

Димензии на производот:
Должина: 138 см
Ширина: 89 см
Пуштање: +40 см

Карактеристики на производот:
Боја на ногарки: бела
Боја на плотна: бела сjај

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: бела

Тип: Трпезариска маса

 

Опис

Карактеристики:

  • Со вклучен механизам;
  • Ногарка – медијапан;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Избор на боја;
  • Плотната е од фарбан медијапан.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top