fbpx
Купи!

Трпезариска маса М30Ф ИНОКС

Original price was: 22.000,00 ден.Current price is: 17.300,00 ден.

Опис

Ново модел на трпезариска маса. Изработена е од фурниран медијапан.

  • Димензии: ф110(+35)см;
  • Maтеријал: медијапан плотна;
  • Боја: по избор;
Scroll to Top