fbpx
Купи!

Трпезариска маса М21К лух 140

Original price was: 22.000,00 ден.Current price is: 17.500,00 ден.

Трпезариска маса М21К лух 140. Практична за уредување на трпезарии, со естетски карактеристики кои ги пратат современите трендови на уредувањето. Истата се разлекува за +35см.

Димензии на пуштена маса: 179x80x77см.

Опис

Изработена е од буково дрво со плотна од фурниран медијапан.

  • Димензии: 144(+35)х80х77см;
  • Maтеријал: Буково дрво + медијапан;
  • Боја: по избор;
Scroll to Top