fbpx
Купи!

Трпезариска маса Флу метал

Original price was: 21.900,00 ден.Current price is: 17.900,00 ден.

Опис

Ново модел на трпезариска маса. Изработена е од фурниран медијапан.

  • Димензии: 130х 80см;
  • Maтеријал: медијапан плотна + метални ногарки;
  • Боја: по избор;

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top