fbpx
Купи!

Трпезариска маса Флу инох

Original price was: 31.100,00 ден.Current price is: 24.400,00 ден.

Опис

Ново модел на трпезариска маса. Изработена е од фурниран медијапан. Масата се пушта со дополнителни 40см.

  • Димензии: 120(+40) х 90см;
  • Maтеријал: медијапан;
  • Боја: по избор;
Scroll to Top