fbpx

Трпезариска маса Ехпандо

9.900,00 ден

Трпезариска маса Ехпандо. Практична за уредување на трпезарии, со естетски карактеристики кои ги пратат современите трендови на уредувањето. Истата се разлекува за +35см.

Димензии на пуштена маса: 155x80x77см.

Опис

Изработена е од буково дрво со плотна од медијапан.

  • Димензии: 120(+35)х80х77см;
  • Maтеријал: Буково дрво + медијапан;
  • Боја: бела;

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top