fbpx
Купи!

Трпезариска маса Мона

23.400,00 ден25.400,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , ,

Опис

Ново модел на трпезариска маса. Изработена е од фарбан медијапан во висок сјај. Масата се пушта со дополнителни 40см.

  • Димензии: 120(+40) х 90см / 140(+40)x90см;
  • Maтеријал: медијапан;
  • Боја: по избор;

Дополнителни информации

Димензија:

120×90(+40), 140×90(+40)

Scroll to Top