fbpx
Купи!

Тросед Бон

Original price was: 19.900,00 ден.Current price is: 18.500,00 ден.

Категорија Ознаки: ,

Опис

Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200). Посебнa предности на оваа софа е можноста за претворање во кревет со Бонел жичано јадро + ПУ пена со површина за спиење од 190х155 см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 200x105x80cм;
  • Простор за спиење: 200х155см;
  • Со кутија за постелнина;
  • Бонел жичано јадро + PU пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Сунѓер, Бонел жичано јадро, ПУ пена, кутија за постелнина, преклопен потпирач за грб.

Scroll to Top