fbpx

Тросед Бари

19.900,00 ден

Опис

Извонредна удобност и минималистички изглед. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови. Посебнa предност на оваа софа е можноста за претворање во кревет со површина за спиење од 190х150 см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 190x100cм;
  • Простор за спиење: 190х150см;
  • Со кутија за постелнина;
  • Жичано јадро за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Сунѓер. Кутија за постелнина. Преклопен потпирач за грб.

Scroll to Top