fbpx
Купи!

Столица Сван

Original price was: 8.900,00 ден.Current price is: 6.900,00 ден.

  • Боја: венге-беж;
  • Пакување: картонска кутија (една столица во еден картон);
  • ХР сунгер на седиштето – 35кг/м3, дебелина 50мм;
  • Изработка: изработена од буков масив.

 

SKU: Sanny-1-1 Категорија

Опис

Димензии на производот:
Ширина: 54 см
Висина: 83 см
Длабочина: 63 см

Повеќе информации:
Монтирање: Монтирана
Боја: Венге/европа 101
Тип: Трпезариска столица

Пакување:
Број на пакувања: 1
Вкупна тежина на сите пакувања: 9.6кг

Димензии на пакувањето 1: Ш:85cm x В:61cm x Д:58cm

Scroll to Top