fbpx
Купи!

Столица Санну Д

Original price was: 6.500,00 ден.Current price is: 4.900,00 ден.

SKU: Sanny-1 Категорија

Опис

  • Боја: По избор;
  • Пакување: картонска кутија (две столици во кутија);
  • Изработка: изработена од буково дрво.
Scroll to Top