fbpx
Купи!

Столица Лиза

Original price was: 7.500,00 ден.Current price is: 5.300,00 ден.

Димензии:

SKU: G-602-1 Категорија

Опис

  • Боја: По избор;
  • Teжина на една столица: 10кг;
  • Тежина на пакетот: 22кг;
  • Пакување: картонска кутија (две столици во кутија);
  • Изработка: изработена од буково дрво.
Scroll to Top