fbpx
Купи!

Столица Хениа

Original price was: 7.800,00 ден.Current price is: 6.100,00 ден.

SKU: G-602-1-1 Категорија Ознака:

Опис

  • Боја: По избор;
  • Ширина: 50cm;
  • Висина: 87cm
  • Длабочина: 60cm;
  • Пакување: картонска кутија (две столици во кутија);
  • Изработка: изработена од буково дрво.
Scroll to Top