fbpx

Столица Хеда

4.900,00 ден

Стабилната рамка изработена од масивно дрво, обоена во тобако боја која внесуваат ведрост во мрачните денови.

  • Пакување: картонска кутија (2 столици во кутија);
  • Димензии на кутијата : Ш: 47,7см x В:97,3см x Д:73,7см;

Повеќе информации:
Склопување: Монтиран
Боја: Тобако/жолта
Тип: Трпезариска столица

Пакување:
Број на пакувања: 1
Тежина на пакувањето 1: 14,3 кг

Нема на залиха

SKU: linda-1 Категорија

Опис

Како би било целиот дом да го уредиш во ист стил? Серијата којa подеднакво добро се вклопува во кујната, трпезаријата, спалната соба или ходникот. Конструкцијата од цврсто дрво е отпорна на удари.

  • Боја на ногарки: тобако;
  • Тапацирано седиште и потпирач за грб во жолта боја;
  • Ширина: 49cm;
  • Висина: 85cm
  • Длабочина: 50cm;
  • Пакување: картонска кутија (две столици во кутија);
  • Нега: Избришете со благ раствор на сапун. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Изработка: изработена од буково дрво.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top