fbpx
Купи!

Столица 601М

Original price was: 6.200,00 ден.Current price is: 4.800,00 ден.

SKU: M601m Категорија

Опис

Модерниот дизајн, а со својот облик придонесува за поголема удобност и естетски дизајн.

Лесно ќе се вклопи во вашата трпезарија.

  • Метална конструкција;
  • Избор на материјал.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top