fbpx

Спална соба Јава

74.700,00 ден

Спалната соба која е наменета за оние кои претпочитаат класичен стил, збогатен со модерни решенија. Да се фокусираме на основните додатоци, да ги минимизираме додатоците што ни го одвлекуваат вниманието, да воведеме беспрекорен ред, да го контролираме хаосот. Колекцијата JAWA е совршена за ова! Тоа е олицетворение на функционалност и удобност. Кревет за опуштање, наткасни за книги, комода за постелнина, гардеробер што го решава прашањето за чување на вашата гардероба. JAWA е се што ни треба во спалната соба. Целото се одржува во избалансиран тон.

Категорија

Опис

Комплет спална соба Јава.

  • Гардеробер: Ширина: 220,1см, Длабочина: 61,2см, Висина: 209,7см;
  • Кревет: 200х160см;
  • Боја: орев-црно стакло.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top