fbpx

Претсобје Рилот

18.900,00 ден

Елегантно претсобје за облека кое ќе одговара на секој модерен ходник. Направен е во комбинација на декорите: Катанија / бел декор. Има доволно простор за складирање на облека и чевли.

  • Изработени од висококвалитетна иверица;
  • Има три полици скриени зад вратата на кабинетот;
  • Максимално оптоварување на горните панели / маса до 15 кг; 100 кг;
  • Максимално оптоварување на полицата до 5кг;
  • Метални рачки во алуминиумска боја;
  • Потребно е монтирање на ѕид (вклучен оков)
Категорија

Опис

Производ на ПРОМОЦИЈА!

  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: Катанија / бел декор;
  • Димензија(Ш/Д/В): 149х42х203см;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top