fbpx

Претсобје Јескиер

11.900,00 ден

Овој елегантен сет на мебел ќе изгледа одлично во секој модерен дом.

 • Изработени од висококвалитетна иверица;
 • Максимално оптоварување на маса до 20кг;
 • Максимално оптоварување на полицата до 5кг;
 • Алуминиумски обоени пластични рачки;
 • Потребно е монтирање на ѕид (вклучен е оков).
Категорија

Опис

 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Боја: Бела-сонома;
 • Димензија(Ш/В/Д):  125 x 184.7 x 41.3см;
 • Тежина: 53.3кг;
 • Волумен: 0.115м3;
 • Пакување: 2 картонски пакети;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top