fbpx

Претсобје Ивонне

17.900,00 ден

Овој елегантен сет на мебел ќе изгледа одлично во секој модерен дом.

  • Изработени од висококвалитетна иверица;
  • Максимално оптоварување на маса до 20кг;
  • Максимално оптоварување на полицата до 5кг;
  • Алуминиумски обоени пластични рачки;
  • Потребно е монтирање на ѕид (вклучен е оков).
Категорија

Опис

  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: Бела;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top