fbpx

Претсобје Хавана

18.900,00 ден

Овој елегантен сет на мебел ќе изгледа одлично во секој модерен дом.

  • Изработени од висококвалитетна иверица;
  • Максимално оптоварување до 20кг;
  • Максимално оптоварување на полицата до 5кг;
  • Метални црни рачки;
  • Потребно е монтирање на ѕид (вклучен е оков).
Категорија

Опис

  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: Даб;
  • Димензија(Ш/В/Д): 139,5 x 194,9 x 41см;
  • Пакување: 2 картонски пакети;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top