fbpx

Наткасна Мах

3.500,00 ден

Прекрасен изглед кој одлично се вклопува во дневна, спална соба или во која било просторија каде што е поставенa.

Фиоки со граничник, кои непречено се лизгаат.

Што е иверица: Иверицата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Карактеристики на производот:
Корпус: Иверица 16мм
Преден материјал: Иверица 16мм
Боја на корпусот: Артисан храс
Боја на фронта: премиум бело

Додатни информации:
Монтажа: Ненамонтиран
Боја: Артисан храст/премиум бело
Врста: Наткасна

Амбалажа
Број на пакети: 1
Вкупна тежина: 15,5 кг

Димензии на пакет 1: Ш:49cm x В:10cm x Д:42cm
Тежина на пакет 1: 15,5 кг

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во дневната, спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено.

  • Наткасна Мах;
  • Димензии (Ш/В/Д): 45x49x35cm
  • Корпус од иверица со дебелина од 16мм во комбинација со артисан храст;
  • Преден фронт со иверица од 16мм;
  • Комбинација на два дезени: артисан храст и премиум бело;
  • Отворена полица + две фиоки;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top