fbpx

Кревет Макс со подница

10.500,00 ден

💎 Прекрасно дизајниран и врвно изработен, нашиот кревет “Макс” е идеален избор за вашиот дом. Со својот модерен изглед и чисти линии, тој додава доза на свежина и класа на вашата спална соба.

Димензии на производот:

 • Ширина: 164 см
 • Висина: 84 см
 • Длабочина: 206 см

  Карактеристики на производот:
  Материјал и дебелина: Иверица 18мм
  Преден материјал и дебелина: Иверица 18мм
  Боја: занаетчиски даб
  Предна боја: занаетчиски даб/премиум бела

  Пакување:
  Број на пакувања: 6
  Вкупна тежина на сите пакувања: 87,35 кгДимензии на пакетот 1: Ш: 166cm x В: 4cm x Д: 70cm
  Тежина на пакувањето 1: 25,2 кгДимензии на пакувањето 2: Ш:205cm x В:7cm x Д:20cm
  Тежина на пакувањето 2: 15,5 кг

  Димензии на пакувањето 3: Ш:67cm x В:5cm x Д:21cm
  Тежина на пакувањето 3: 3,65 кг

  Димензии на пакувањето 4: Ш:20cm x В:7cm x Д:7cm
  Тежина на пакувањето 4: 8 кг

  Димензии на пакувањето 5: Ш:20cm x В:2cm x Д:8cm
  Тежина на пакувањето 5: 17 кг

  Димензии на пакувањето 6: Ш:200cm x В:2cm x Д:80cm
  Тежина на пакувањето 6: 18 кг

Опис

Може да седите удобно во кревет благодарение на високата табла – само ставете неколку перници зад грб и ќе имате удобно место за читање и гледање телевизија.

Флексибилната рамка за креветот ќе изгледа одлично во комбинација со вашиот избор на текстил и мебел за спална соба.

 • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
 • Димензии: (Ш) 160 x (Д) 200 см;
 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Пакување: картонски пакети;
 • Боја: артисан храст / бела;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top