fbpx

Комода Смарт 2В3Ф

12.900,00 ден

Прекрасен изглед кој одлично се вклопува во дневна, спална соба или во која било просторија каде што е поставенa. Фиоките се достапни во неколку видови финиш, така што можете да изберете по ваш вкус. Не заборавајте да го прикачите производот на ѕидот.

Фиоки со граничник, кои непречено се лизгаат.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во дневната, спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Димензии: (Ш) 115 x (Д) 41 х (В) 95см;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Пакување: два картонски пакети;
  • Боја: бела;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top