fbpx

Комода Кала 2К4Ф

12.900,00 ден

Прекрасен изглед кој одлично се вклопува во дневна, спална соба или во која било просторија каде што е поставенa. Не заборавајте да го прикачите производот на ѕидот.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Карактеристики на производот:
Корпус: Иверица 18мм
Преден материјал: иверица 18мм
Боја на корпусот: aртисан храст
Боја на фронта: премиум бело / артисан храст

Додатни информации:
Монтажа: Ненамонтиран
Боја: Артисан храст/премиум бело
Врста: Комода

Амбалажа
Број на пакети: 4
Вкупна тежина: 67,65кг

Димензии на пакет 1: Ш:43cm x В:10,8cm x Д:142cm
Тежина на пакет 1: 40,6кг

Димензии на пакет 2: Ш:59,5cm x В:4,5cm x Д:96cm
Тежина на пакет 2: 16,2 кг

Димензии на пакет 3: Ш:39,6cm x В:4,2cm x Д:88,7cm
Тежина на пакет 3: 9,9 кг

Димензии на пакет 4: Ш:15cm x В:10cm x Д:25cm
Тежина на пакет 4: 0,95 кг

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во дневната, спалната соба или каде и да посакате.

  • Комода со две врати и четири фиоки;
  • Димензии (Ш/В/Д): 140x87x43cm
  • Корпус од иверица со дебелина од 18мм во комбинација со артисан храст;
  • Преден фронт со иверица од 18мм;
  • Комбинација на два дезени: артисан храст и премиум бело;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top