fbpx

Комода Јокказ

29.900,00 ден

Во цената е вклучено: Витрина, тв елемант и полица.

Понекогаш е убаво да имате други да ја завршат работата наместо вас. Оваа готова комбинација вклучува држач за ТВ, ѕидни полици и витрина, со дополнителни паметни функции. Вие одлучувате како да го користите!

Фиоките ви го олеснуваат одржувањето на работите во ред.

Меко затворање во лизгачите на фиоките..

Отворот на кабелот на врвот се користи за уредно истегнување на каблите до држачот за ТВ.

Стаклените врати ги штитат вашите омилени работи од прашина и не ги кријат од поглед.

Благодарение на функцијата за меко затворање, вратата ќе се затвора тивко и бавно.

Полицата и ѕидот формираат единствена целина благодарение на скриените фитинзи за монтирање.

Опис

Овој прекрасенa ТВ комода го става вашиот телевизор во центарот на вниманието дури и кога не е во употреба. Комбинира класичен стил со модерна функционалност, така што добивате паметно управување со кабли и фиоки за уредна, подобрена завршница.

▴ Димензии: 237х189х41см;
▴ Фронта: медијапан.

 

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top