fbpx

Комода Хавана

32.900,00 ден

Во цената е вклучено: Витрина, тв елемант, комода и полица.

Телевизискиот кабинет е комбинација на модерно и класика, што е незаменлив елемент во дневната соба. Направен е во декор даб, кој совршено е во контраст со црните, едноставни рачки.  ТВ делот се состои од два кабинети и две полици.

  • Благородниот декор од даб е совршен и за модерни и за потрадиционални ентериери;
  • Декорот што го рефлектира природното дрво ќе ја загрее внатрешноста и ќе го нагласи елегантниот стил на собата;
  • Шкафовите се совршени како место за документи, додека отворените полици се совршено место за РТВ опрема или сет-топ бокс;
  • Цврстата, широка маса обезбедува дополнителен простор за поставување на вашите омилени ситници или телевизор;
  • Кабинетот совршено се комбинира со друг мебел од истата колекција;
  • Максималното оптоварување на горниот панел е 40кг;
  • Максимално оптоварување на полицата до 5кг;
  • Вклучен оков за монтирање на ѕид;
  • Кабинетот е изработен од висококвалитетна иверка.

Опис

Оваа прекрасенa комода го става вашиот телевизор во центарот на вниманието дури и кога не е во употреба. Комбинира класичен стил со модерна функционалност, така што добивате паметно управување со кабли и фиоки за уредна, подобрена завршница.

▴ Димензии: 320х180см;
▴ Фронта: Висококвалитатна иверица;
▴ Цената е без монтажа!

 

 

 

Scroll to Top