fbpx

Комода Басик 3К2Ф

9.900,00 ден

Прекрасен изглед кој одлично се вклопува во дневна, спална соба или во која било просторија каде што е поставенa. Не заборавајте да го прикачите производот на ѕидот.

Фиоки со граничник, кои непречено се лизгаат.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Карактеристики на производот:
Корпус: Иверица 16мм
Преден материјал: Иверица16мм
Боја на корпусот: Артисан храс
Боја на фронта: Артисан храст.

Додатни информации:
Монтажа: Ненамонтиран
Боја: Артисан храст
Врста: Комода

Амбалажа
Број на пакети: 2
Вкупна тежина: 51,7 кг

Димензии на пакет 1: Ш:37cm x В:11,5cm x Д:122,6cm
Тежина на пакет 1: 30,1 кг

Димензии на пакет 2: Ш:39,7см x В:8,9см x Д:95,4см
Тежина на пакет 2: 21,6 кг

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во дневната, спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено.

  • Трокрилна комода;
  • Димензии (Ш/В/Д): 120x95x37cm
  • Корпус од иверица со дебелина од 16мм во комбинација со артисан храст;
  • Преден фронт со иверица од 16мм;
  • Две фиоки со дезен артисан храст;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top