fbpx

Комода Баццио

7.000,00 ден10.900,00 ден

Класичниот дизајн со фронтови на фиоки кои никогаш не излегуваат од мода.

Прекрасен изглед кој одлично се вклопува во спалната соба или во која било просторија каде што е поставен. Не заборавајте да го прикачите производот на ѕидот.

Фиоки со граничник, кои непречено се лизгаат.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

Комодата од оваа колекција е модерно и стилско решение во уредувањето на многу ентериери. Комбинирањето на комодата со друг мебел од истата колекција кохерентно ќе го уреди ентериерот.

  • Мебелот комбинира два комплементарни декора. Сoнома боја која е главен декор во мебелот и бел сјај како додаток на фиоките и вратите.
    Комодата има фиоки и две полици скриени зад вратата;
  • Комодата е практична, а благодарение на тоа ќе обезбеди подобра организација на предметите;
  • Максималното оптоварување на горниот дел од комодата е 20 кг;
  • Максималното оптоварување на фиоките е 3 кг;
  • Максималното оптоварување на полиците е 5 кг;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Дополнителни информации

Димензија:

Двокрилна, Трокрилна со фиоки, Четворокрилна

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top