fbpx

Клуб маса М21К лух

11.900,00 ден

Клуб масата е суштински елемент во опремувањето на дневната соба.

  • Плотната на масата е со димензии 110 x 65см кои гарантираат соодветен употреблив простор;
  • Масата е направена од букови дрвени ногарки и медијапанска плотна која може да издржи товар до 20кг;
  • Совршено се вклопува со друг мебел од истата колекција;
  • Едноставна инсталација и лесно одржување на површината;
  • Површина која лесно се чисти;
  • Едноставно склопување.
Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори.

  • Материјал: букови ногарки + медијапанска плотна;
  • Димензии:  110×65см;
  • Пакување: 1 картонска кутија;
  • Боја: По избор.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top