fbpx

Клуб маса Д-67

8.000,00 ден

Минималистичката, универзална форма кoја ќе ви овозможи да ја прилагодите на многу аранжмани во дневната соба. Се карактеризира со масивни аголни ногарки во темна, дабова боја. Дополнителната долна полица е функционален простор за складирање на далечински управувачи или други работи што вреди да ги имате при рака за време на вечерната релаксација пред телевизорот. Горниот дел на масата е покриен со ламинат, кој е издржлив и лесен за чистење.

  • Максимално оптоварување на полицата до 7кг;
  • Максимално оптоварување на масата до 40кг;
  • Има ABS раб отпорен на оштетување;
  • Површина која лесно се чисти.
Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори.

  • Материјал: иверица + медијапан;
  • Димензии: 120 x 43 x 75см;
  • Teжина: 30.2кг;
  • Волумен: 0.071м3;
  • Пакување: 1 картонска кутија;
  • Боја: даб.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top