fbpx

Гардеробер Пах

8.000,00 ден15.900,00 ден

На малите простори им треба паметно складирање. Овoj гардеробeр има висечка прачка за кошули и фустани, внатрешна полица за сложена облека како што се маици и џемпери – а има и простор за закачување долги алишта.

Совршено за сложени, но и за облека што виси на закачалка, без разлика дали е долга или кратка.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

Гардеробeрите од серијата Пах носат естетско освежување и заштедуваaт простор. Неговиот ентериер се состои од странично поставени врати и бар за гардеробер. Овој модел се произведува во три димезнии: 40, 80 и 120см. Се произведува само во бела боја.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: бела;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Димензии:

  • 40: 39x58x202см;
  • 80: 78x58x202см;
  • 120: 117x58x202см.

Дополнителни информации

Димензија:

120см, 40см, 80см

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top