fbpx

Гардеробер Луцуко

24.900,00 ден

Голем гардеробер во оригинална комбинација на бои од Artisan Oak и темно сив бетон е посветена на модерните ентериери. Интересно решение е неправилниот облик на вратата од гардероберот, што и дава оригиналност и овозможува полесен пристап до вградените фиоки. Парчето мебел е совршено за спална или соблекувалната.

 • Опремен е со удобна лизгачка врата;
 • Рачките се направени од црн алуминиум;
 • Има три пространи фиоки;
 • Три полици направени од иверка;
 • Потребна е монтажа на ѕид (вклучен оков).

Опис

Гардеробeрот од серијата Луцуко носат естетско освежување и заштедуваaт простор.

 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Боја: артисан-антрацид;
 • Волумен: 0.257m3;
 • Пакети: 3;
 • Димензија:  200.1 x 200.5 x 61.2см;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top