fbpx
Купи!

Фотеља Енио – PREMIUM

Original price was: 26.650,00 ден.Current price is: 23.990,00 ден.

Фотељата Ennio PREMIUM е врв на минимализмот и удобноста. Обезбедува пријатно седење што изгледа како да сте опкружени во сигурно и удобно гнездо.

Структура: Повеќеслоен дрвен панел со флексибилна полиуретанска пена;
Седиште: Полиуретан во облик со различна густина, полиестерски влакна.

Категорија

Опис

Kaрактеристики:

  • Пакување: 1 ком стреч фолија+картонско пакување;
  • Материјал: Мебел птоф, еко кожа или природна кожа;
  • ХР пена 40кг/м3;
  • Меки седишта.
Scroll to Top