fbpx
Купи!

Аголна гарнитура Нора

Original price was: 25.900,00 ден.Current price is: 24.900,00 ден.

Аголната гарнитура “Нора” е идеално решение за уредување на дневната соба. Овој модел има функционален простор за складирање на постелнина, како и можност за нејзино претворање во кревет со површина за спиење од 190×140см.

Материјали: Цврсто буково дрво, сирова и бела иверка d=16mm, HDF, лепак, жичано јадро, филц, спојници, сунѓер 25kg/m3, рамка 200g, ткаенина за мебел, шарки и хардвер на виткање

Длабочината на седиштето ја прави оваа аголна совршен за одмор и повремена попладневна дремка.

Штофот лесно се чисти.

SKU: Nora Категорија Ознаки: ,

Опис

▴ Димензии: 235 х 155см;
▴ Простор за спиење: 190х140см;
▴ Со вклучен механизам;
▴ Жичано јадро.

 

 

Scroll to Top