fbpx

Аголна гарнитура Барбара

42.900,00 ден

Аголната гарнитура “Барбара” е идеално решение за уредување на дневната соба. Овој модел има можност за претворање во кревет со површина за спиење од 200×125см. Истата има и сандак за постелнина.

Материјали: Цврсто буково дрво, сирова и бела иверка d=16mm, HDF, лепак, жичано јадро, филц, спојници, сунѓер 25kg/m3, рамка 200g, ткаенина за мебел, шарки и хардвер на виткање

Длабочината на седиштето ја прави оваа аголна совршен за одмор и повремена попладневна дремка.

Штофот лесно се чисти.

SKU: polo-1 Категорија Ознаки: ,

Опис

▴ Димензии: 274 х 195см;
▴ Простор за спиење: 200х125см;
▴ Со вклучен механизам;
▴ Жичано јадро.

 

 

Scroll to Top