fbpx
Купи!

Аг. гарнитура Мериотт – PREMIUM

Original price was: 108.650,00 ден.Current price is: 97.790,00 ден.

Marriott PREMIUM е дизајниран да биде вовед во модерното живеење во блескава смисла. Удобно за телото, лесен за очите и на крајот практичен за секојдневна употреба. Marriott нуди стил, софистицираност и е добредојден во секоја резиденција.

Структура: Повеќеслојна дрвена плоча со флексибилна полиуретанска пена

Полнене: ХР пена 40кг/м3;

Материјал: Штоф, еко кожа или природна кожа

Опис

▴ Димензии: 280 х 180см;
▴ Длабочина: 100см;
▴ Висина: 80см;
ХР пена 40кг/м3;
▴ Дрвени ногарки;
▴ Меки седишта.

 

 

 

Scroll to Top