fbpx

Тв комода Хелпо

3.000,00 ден

 • Тв комодата од оваа колекција е исклучително стилска. Комодата одлично ќе изгледа под телевизорот, како и да го закачи над него. Мебелот има совршена висина, така што телевизорот поставен на него е во висина на луѓето што гледаат.
 • Кабинетот е едноставен по изглед, а во исто време и модерен;
 • Мебелот комбинира два комплементарни декора.Артисан даб како главен декор во комбинација со антрацит врати;
 • Кабинетот за ТВ има две отворени полици и две врати;
 • Мебелот е исклучително практичен, ќе обезбеди место за складирање на потребните предмети од РТВ опрема и друго;
 • Максималното оптоварување на горниот дел од кабинетот е 20кг;
 • Максималното оптоварување на отворените шуплини е 10кг.
SKU: 12900-2-2-1-1-1 Категории ,

Опис

Модерен дизајн и традиционална елеганција.

 • Материјал: Иверица;
 • Димензии Д/В/Ш:  94.7 x 34.6 x 35.8 см;
 • Пакети: 1;
 • Боја: артисан даб-антацит

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top