fbpx
Купи!

Трпезариска маса ЗХ-2001

Original price was: 23.900,00 ден.Current price is: 17.900,00 ден.

Димензии:

Опис

Практична трпезариска маса која ќе допринесе адекватнo да го опремите вашиот простор.
Изработена е од буково дрво со плотна од фурниран медијапан.

  • Димензии: f110(+35)см;
  • Maтеријал: Буково дрво + медијапан;
  • Боја: по избор;
Scroll to Top