fbpx
Купи!

Трпезариска маса ЗХ-2000

Original price was: 30.500,00 ден.Current price is: 23.900,00 ден.

Опис

Практична трпезариска маса која ќе допринесе адекватнo да го опремите вашиот простор.
Изработена е од буково дрво со плотна од фурниран медијапан.

  • Димензии: 139(+35) х 89см;
  • Maтеријал: Буково дрво + медијапан;
  • Боја: по избор;
Scroll to Top