fbpx

Трпезариска маса Стефан

18.900,00 ден

Димензии на производот:
Висина: 76 см
Ширина: 140 см
Длабочина: 90 см
Пуштање: +40 см

Карактеристики на производот:
Боја на ногарки: Тобако
Боја на плотна: Бела

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: тобако/бела сјај
Тип: Трпезариска маса

Пакување:
Број на пакувања: 1
Вкупна тежина на сите пакувања: 42,9 кг

Пакет 1
Димензии: Ш:143cm x В:93cm x Д:15cm
Тежина на пакувањето 1: 42,9 кг

Опис

Изработена е од буково дрво со плотна од медијапан.

  • Со вклучен механизам;
  • Ногарки буков масив;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Висок сјај

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top